Ses ve Fax Hizmet Çözümleri

İletişimin çok önem kazandığı piyasa şartlarında kaliteli, kesintisiz, güvenilir ve ekonomik ses hizmeti firmalara çok büyük artılar kazandırmaktadır. İş ortağımız ile beraber ses hizmetleriyle en basit yapılardan en kompleks yapılara kadar, firmanız için en uygun ses çözümünü alarak şehir içi, şehirlerarası, GSM ve yurtdışı görüşmelerini çok ekonomik tarifelerle, yüksek ses kalitesinde gerçekleştirebilir, telefon giderlerinizde büyük oranda maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.

VoIP Kullanmanın Avantajları

VoIP, telekom maliyetlerini azaltır. İş ortağımızın tarifelerini kullanarak %60 ile %90 arası tasarruf sağlamak mümkündür. Sabit telefon numaralarınızı taşımanız durumunda internet üzerinden hizmet vermeye başlar.

Dünyanın neresinde olursanız olun santralinize dahili olarak bağlanabilir. Mevcut voip hesabınızdan aramalarınızı gerçekleştirebilir ve çağrı alabilirsiniz.

Gelen/Giden çağrılarda kanal sınırı yoktur. Eş zamanlı (simultane) çağrı sayısını belirleyen unsur internet band genişliğidir. ADSL teknolojisini kullanarak simultane 10 kanal telefon görüşmesi yapılabilir. Kullanılan internet teknolojisine göre bu sayı artmaktadır.

Voice Over IP tabanlı numaraları tahsis etmek veya mevcut sabit telefon numaranızı taşımak hızlı ve ücretsizdir. Tahsis edilen 0212, 0216, 0312 gibi coğrafi numaralar ve 0850’li (Konumdan Bağımsız) numaralar gibi taşınan sabit numaralar Voice Over IP alt yapısı kullanır.

Windows, Iphone ve Android telefonunuza yüklenen uygulamalar ile sabit numaranızdan çağrı alabilir ve arama yapabilirsiniz.

Akıllı Faks Nedir?

Akıllı faks hizmeti ile faks cihazına ihtiyaç duymadan cep telefonunuzdan, e-postanızdan ve web portalinden faks alın faks gönderin.

Fakslarınız bulutta saklansın, istediğiniz yerden kolayca erişin. Faks alıp göndermek için ofise gitmek zorunda kalmayın. Üstelik mevcut faks numaranızı değiştirmeden bu hizmetten yararlanın.

Avantajları

Faks alıp göndermek için şirkete gitme zorunluluğunu ortadan kaldırır; gelen faksları her yerden görebilir, her an faks çekebilirsiniz.

Fakslarınızı fiziksel klasörler yerine, dijital olarak arşivleyebilir, her yerden kolaylıkla ulaşabilir, aradığınız fakslara hızlıca ulaşabilirsiniz.

Faks cihazı alımı ya da bakımına, toner, kartuş, kâğıt gibi malzemelere bütçe ayırmanıza gerek kalmaz. Gelen faksların kaybolması, istenmeyen kişilerin eline geçmesi sorunu ortadan kalkar, istediğiniz kullanıcılar faks alıp gönderebilir, tüm fakslar arşivlenir.

ERP, Muhasebe vb. yazılımlarla Akıllı Faks hizmetini entegre edip, pratik olarak faks gönderip, alabilirsiniz.