TMM Web Konferans Sistemi


Özellikler:

Doküman ve Video Paylaşımı: Görüşme esnasında PDF, DOCX, PPTX, vb. sunum belgeleri paylaşılarak tüm katılımcılara sunum üzerinde etkileşimli şekilde yayınlanabilir. Videolar YouTube platformu üzerinden görüşmede yayınlanabilir. Sunum sırasında youtube linkini girerek istediğiniz videoyu sunuda yayınlayabilirsiniz.

Ekran & Uygulama Paylaşımı: Bilgisayarınızda açık olan uygulama ve ekranları tüm katılımcıların göreceği şekilde görüşmeye yansıtabilirsiniz.

Genel ve Özel Chat: Tüm katılımcılara genel mesaj yazabilir veya özel olarak katılımcılar size ve birbirlerine veya yine genele mesaj yazabilir.

Kamera ve Sesli Katılım: Katılımcılar web kameralarını açarak ve mikrofon vasıtasıyla sesli/görüntülü bir şekilde katılım sağlayabilirler.

Gelişmiş Beyaz Tahta Deneyimi: Gelişmiş beyaz tahta özelliklerini kullanarak farklı şekilleri farklı renklerde çizebilir, tüm katılımcılara sunum ve beyaz tahta üzerinde yazma yetkisi verebilirsiniz.

Gelişmiş Kullanıcı Rolleri: Katılımcılar dinleyici ve katılımcı olarak katılım sağlayabilir. Görüşmeyi başlatan ve yöneten kişiler isterlerse tüm mikrofonları susturabilir veya açabilir, kişileri görüşmeden çıkartabilirler.

Anket Sistemi: Görüşme esnasında görüşme sahibi katılımcılara anlık olarak soru sorabilir ve sonuçları paylaşabilir. Sorular şıklı olabilir.

Paylaşılan Notlar: Görüşme sahibi tüm katılımcılar için not yazabilir ve notları paylaşabilir.

Cep Telefonundan Katılım: Tüm katılımcılar cep telefonlarından katılabilir ve herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duymadan görüntüleyebilirler.

Özelleştirilebilir Sistem: Logo, ana sayfa ve görüşme odaları oluştururken özelleştirilebilir.

Anlık Görüşme Kaydı: Görüşme kayıtlarınızı sunucuya kaydetmek isterseniz tek bir tuşla sınırsız şekilde kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Kayıtlar daha sonra izlenebilir ve mail olarak gönderilebilir.

Üyelik Sistemi ve Rol Yönetimi: Sistemi dışarıya açıp katılımcı kaydı alabilir ve kayıtlarınıza farklı roller verebilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği: Katılımcılarınız hangi dilden olursa olsun. Tüm ekranlar tarayıcı diline göre otomatik olarak seçilir. Kayıtlı kullanıcıların dil ayarlarını yönetebilirsiniz.

Entegrasyonlar: Popüler LMS sistemleri ile entegrasyonlar. WordPress, Moodle vb.

Oda tanımlamaları: Sınırsız sayıda yönetilebilir toplantı ve görüşme odaları tanımlayabilir. Oda girişlerine şifre koyabilir, katılımları yönetici onayına bağlayabilirsiniz.

Canlı Kullanıcı Yetkilendirme: Görüşme sırasında katılımcılardan istediğiniz kişiye sunum yapabilme yetkisi verebilirsiniz.

Captcha: Google Captcha entegrasyonu ile spam üye kayıtlarını engelleyebilirsiniz.